< All openings

Архитект

Position details

Location

Sofia

Company

Walltopia

Department

Design & architecture

Experience level

Intermediate

Type of job

Open position

WALLTOPIA е световният лидер в производството на изкуствени стени за катерене и съоръжения за активно забавление. От 1998 г. до днес имаме успешно реализирани над 2000 проекта в 78 страни на 6 континента.

Стъпвайки върху опита си в дизайна и производството на катерачни стени, от 2012г.  развиваме и свое портфолио от продукти в увеселителната индустрия, които съчетават движение + приключение + забавление: интерактивни детски стени за катерене, въжени паркове, изкуствени пещери и много други.

В момента търсим нов колега Архитект, който да се присъедини в отдел "Дизайн и архитектура на изкуствени стени за катерене". Не търсим идеалния кандидат, а отговорен човек с желание за развитие.

Основни отговорности:

  • Архитектурен и интериорен дизайн на спортно-развлекателни и катерачни центрове в Европа, Северна Америка и Азия;
  • Разработка на устройствени планове на увеселителни паркове;
  • Тематизиране и брандинг на увеселителни паркове и центрове;
  • Проектиране на Funtopia 2D и 3D (детски катерачни центрове);
  • 3D моделиране на Ropetopia въжени паркове;
  • 3D моделиране на Zip Lines и Rollglider (увеселителна линия за летене);
  • 3D моделиране на Адвенчър Хъбове, съчетаващи множество атракции в една мегаструктура;
  • Изготвяне на презентационни материали

Изисквания:

  • Добрo владеене на Revit Architecture (моля да опишете кои проекти от портфолиото Ви сте правили на Revit);
  • Висше архитектурно образование (позицията е подходяща и за студенти 4+ курс);
  • Внимание към детайлите
  • Умение за работа по няколко проекта едновременно
  • Добри презентационни умения
  • Доброто владеене на Английски език е предимство

Какво предлагаме:

  • Заплащане, обвързано с резултатите
  • Млад и амбициозен екип, който е чудесен източник на нови знания, умения и опит
  • Среда, която е ориентирана към резултатите, подкрепя иновациите и дава възможност на идеите ви да се осъществят;
  • Възможност за професионално развитие, подкрепено от световния лидер в катерачната индустрия;
  • Гъвкаво начало на работния ден (7:00- 10:00)
  • Регулярни събития и тиймбилдинги
  • Ваучери за храна
  • Безплатен въвеждащ курс в катеренето
  • Неограничено членство в Walltopia Climbing & Fitness

При интерес към позицията, моля кандидатствайте с портфолио и автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

To top